Soutěžící

Seznam soutěžících krajského kola SOČ 2015

Obor Okres Soutěžící Název práce Název školy
obor 01 ZL Štěpán Trčka Matematické transformace na Rubikově kostkce a jejich 3D vizualizace GJP a SOŠ Slavičín
obor 01 ZL Jiří Nosek Narozeninový problém z pohledu pravděpodobnosti a statistiky Gymnázium a JŠ Zlín
obor 02 ZL David Maryáš, Michal Holek Radio-uhlíková metoda určování stáří rostlinných a živočíšných zbytků pomocí software Maple 17 GJP a SOŠ Slavičín
obor 02 UH Klára Ševčíková Vznik vesmíru – mýty a vědecké teorie Gymnázium Uhersaké Hradiště
obor 02 ZL Jakub Smutek Vliv oxidace částic na jejich magnetoreologické chování Gymnázium Zlín – Lesní čtvrť
obor 02 UH Jiří Soviš Aerodynamický tunel OA, VOŠ a JŠ Uherské Hradiště
obor 03 ZL Pavel Sova Alternativní vyhřívání pro rodinné a panelové domy za pomocí chemie GJP a SOŠ Slavičín
obor 03 KM Karolína Salvadori Nový derivát bambus[6]uril Gymnázium Kroměříž
obor 04 ZL Jitka Jemelková Vývoj motýlů GJP a SOŠ Slavičín
obor 04 KM Gabriela Mikešková Očkování Gymnázium LJ Holešov
obor 04 UH Adéla Lavičková VÝZKUM NAVIKULÁRNÍHO SYNDROMU U KONÍ Gymnázium Uherské Hradiště
obor 04 UH Tomáš Novák, Michal Mikeska Analýza vývoje rybí obsádky v řece Olšavě, jejích přítocích a dalších vybraných tocích OA, VOŠ a JŠ Uherské Hradiště
obor 04 ZL Barbora Bendová Teraristika – chov gekončíka nočního SPŠ Otrokovice
obor 07 UH Jana Zahradníková Potravinářská aditiva a jejich vliv na lidský organismus Gymnázium JAK a JŠ Uherský Brod
obor 07 UH Kateřina Králová Topinambur plodina 21. století OA, VOŠ a JŠ Uherské Hradiště
obor 07 KM Veronika Baťková, Monika Kučerová,Tereza Václaviková Problematika množíren psů Tauferova SOŠ vet. Kroměříž
obor 07 KM Johana  Zemancová, Renáta Provazníková Kastrace a srovnání chirurgické kastrace kočky a kocoura Tauferova SOŠ vet. Kroměříž
obor 08 UH Markéta Mentzlová Monitoring a likvidace křídlatky v okolí Luhačovic 2014 Gymnázium JAK a JŠ Uherský Brod
obor 08 UH Matěj Adámek Chráněné druhy rostlin a živočichů v katastru obce Strání Gymnázium JAK a JŠ Uherský Brod
obor 08 UH Simona Pfeiferová, Hana Mikulášková Problematika odpadních vod v Uherském Hradišti OA, VOŠ a JŠ Uherské Hradiště
obor 08 VS Hana Hozová Monitorování životního prostředí v podmínkách školní laboratoře SŠZ a P Rožnov pod Radhoštěm
obor 09 ZL Adam Fojtů Forma na odlévání olůvka GJP a SOŠ Slavičín
obor 09 ZL Luděk Bařinka Raznice fíbrového kotouče GJP a SOŠ Slavičín
obor 09 ZL David Mikel Integrace veřejné dopravy ve Zlínském kraji – ZIDO Gymnázium Zlín – Lesní čtvrť
obor 09 VS Tomáš Andris Princip a funkce cykloidní převodovky SPŠ strojnická Vsetín
obor 09 KM Milan Radsetoulal Výpočet výstředníku jako upínacího prvku SŠ – COPT Kroměříž
obor 09 UH Jan Slíva, Michal Pravdík,Patrik Šatný Okružní pila SŠPHZ Uherské Hradiště
obor 10 UH Jakub Grombíř Regulace teploty pomocí modulu Arduino Mega 2560 SPŠ a OA Uherský Brod
obor 10 VS Martin Růžička Transvertor 144MHz SŠIEŘ Rožnov p. Radhoštěm
obor 10 VS Petr Přádka Stereofonní nízkofrekvenční zesilovač SŠIEŘ Rožnov p. Radhoštěm
obor 10 VS Michal Hajda Stavba zesilovače pro kytaru SŠIEŘ Rožnov p. Radhoštěm
obor 10 UH Štěpán Zetek LED světelný zdroj SŠPHZ Uherské Hradiště
obor 11 UH LUKÁŠ ŠTIPČÁK POLYFUNKČNÍ DŮM V UHERSKÉM HRADIŠTI SOŠ a Gymnázium STARÉ MĚSTO
obor 11 UH Josef Mann CAFÉ U MYŠÍ DÍRY SOŠ a Gymnázium STARÉ MĚSTO
obor 11 UH Klára Soukeníková BYTOVÝ DŮM S OBČANSKOU VYBAVENOSTÍ V ULICI NA SPLÁVKU SOŠ a Gymnázium STARÉ MĚSTO
obor 11 VS Kuba Šimurda Polyfunkční budova v Uherském Hradišti SPŠ Stav. Valašské Meziříčí
obor 11 VS Dominik Lehnert Polyfunkční dům “Na Splávku” SPŠ Stav. Valašské Meziříčí
obor 12 ZL Jakub Trčka Svět moderních technologií GJP a SOŠ Slavičín
obor 12 ZL Jakub Šebák Přípravek na CNC frézku GJP a SOŠ Slavičín
obor 12 VS Pavel Zigmund, Jakub Jakuba,Petr Kovář Arduino v automatizaci SŠIEŘ Rožnov p. Radhoštěm
obor 12 UH Marian Skucius, Michal Kalandřík Křižovatka řízená mikrokontrolérem PIC SŠPHZ Uherské Hradiště
obor 12 KM Karolína Lundová Jan Hus sada výukových materiálů VPŠ a SPŠ MV Holešov
obor 13 ZL Gabriela Fuksová, Ludmila Miklíková,Martina Němcová Finanční situace mladých lidí OA T. Bati a VOŠE Zlín
obor 13 ZL Aneta  Koplíková, Aneta Zámečníková Marketingová propagace – reklama OA T. Bati a VOŠE Zlín
obor 13 UH Vojtěch  Půček , Helena  Kašpárková Management znalostí v praxi – nová cesta v podobě podniku intelektualizovaných služeb OA, VOŠ a JŠ Uherské Hradiště
obor 14 UH Karolína Slezáková Povědomí o poruchách autistického spektra mezi studenty SŠ Gymnázium JAK a JŠ Uherský Brod
obor 14 UH Michaela Vaškovicová Vliv kultury na sebepojetí a poruchy příjmu potravy Gymnázium JAK a JŠ Uherský Brod
obor 14 KM Lucie Sigmundová Phelan McDermid Gymnázium Kroměříž
obor 14 KM Michaela Hanáková Fobie Gymnázium LJ Holešov
obor 14 UH Lucie Hůtová Citová závislost Gymnázium Uherské Hradiště
obor 14 ZL Lenka Kristlová Muzikoterapie Gymnázium Zlín – Lesní čtvrť
obor 14 ZL Marek Katrňák Individualismus a narcismus Gymnázium Zlín – Lesní čtvrť
obor 14 ZL Veronika Veselá, Natálie Stratilová,Hana Pekařová Zvýšení množství a kvality praxí na OATB Zlín OA T. Bati a VOŠE Zlín
obor 14 VS Marek Blažek SOUHRN PŘÍPRAVY NA SOUTĚŽ V KULTURISTICE SPŠ Stav. Valašské Meziříčí
obor 15 VS Kateřina  Příhodová Výstava práce a kultury a díla Masarykova ve Valašském Meziříčí roku 1935 Gymnázium FP Valašské Meziříčí
obor 15 UH Lenka Borowská Český jazz Gymnázium Uherské Hradiště
obor 16 ZL Filip Strakoš Starověká Čína od Sia až po Čchin Gymnázium a JŠ Zlín
obor 16 VS Ivona Fiurášková Vladimír Klepsa. Příběh o daleké cestě z Volyně až na Moravu Gymnázium FP Valašské Meziříčí
obor 16 VS Vojtěch  Bill Zuberští legionáři Gymnázium Rožnov p. Radhoštěm
obor 16 ZL Tomáš Červenka Příběhy jmen kašavského památníku Gymnázium Zlín – Lesní čtvrť
obor 16 ZL Matěj Czinege Československo v Železném srdci: Margaret Thatcherová a Češi Gymnázium Zlín – Lesní čtvrť
obor 16 UH Jessica Vaculíková Osud nuceně nasazeného SOŠ a Gymnázium STARÉ MĚSTO
obor 16 UH Veronika Tomečková Pět generací mých předků Stojanovo gymnázium Velehrad
obor 16 KM Markéta Křižková, Nikola Daňková Mistr Jan Hus – známý i neznámý VPŠ a SPŠ MV Holešov
obor 17 KM Hana Hlobilová Prokrastinace Gymnázium LJ Holešov
obor 17 UH Dennis Wassouf Historický vývoj společností zemí Perského zálivu a jejich charakteristiky Gymnázium Uherské Hradiště
obor 18 ZL Štěpán Trčka Užití genetických algoritmů při hledání optimálního řešení GJP a SOŠ Slavičín
obor 18 UH Evžen Rajzl, Marek Šiška Elektronická burza učebnic OA, VOŠ a JŠ Uherské Hradiště
obor 18 UH Kateřina Karásková Tvorba webu SŠPHZ Uherské Hradiště
   198  (by Google API)