Soutěžící

Pokud je v seznamu chyba, pište na drahoslav.viktoryn@gjak.cz

 

obor okres jména škola název práce
01 UH Michal Buráň (bude obhajovat v JM kraji) Gymnázium JAK Uh. Brod Numerické řešení soustav diferenciálních rovnic
01 UH Marek Bařinka OA, VOŠ a JŠ Uh. Hradiště Strategie v ruletě
02 ZL Aleš Ryška SPŠ Zlín Fúzní reaktor
02 VS Petr Olejníček SPŠ strojní Vsetín Peltierův článek a jeho aplikace
02 ZL Václav Miklas Gymnázium JP a SOŠ Slavičín Určování některých oxidů a oxy-hydroxidů trojmocného železa pomocí jejich barev
03 VS Magda Černochová SPŠ stavební Val. Meziříčí Složení vody v akváriích
03 ZL Aneta Riesslerová Gymnázium Zlín – Lesní čtvrť Srovnání kvality vody z některých studánek v okolí Zlína
03 ZL Barbora Staňková Gymnázium Zlín – Lesní čtvrť Srovnání kvality vody ze sněhu odebraného v lokalitách z okolí Zlína
03 VS Blanka Kuříková SZŠ a VOŠZ Vsetín Vliv vrbovky na metabolismus Warfarinu a Diklofenaku
04 KM Denisa Lajmarová Gymnázium Kroměříž BARF – Krmení psů přirozenou stravou
04 ZL David Kefer Gymnázium Zlín – Lesní čtvrť Historická anestetika v moderní době
04 KM Daniel Opletal Tauf SOŠ vet. Kroměříž Chov a genetika papouška vlnkovaného a papouška zpěvavého
04 ZL Kateřina Řeháková SPŠ Otrokovice Chov fretky domácí
04 UH Klára Borýsková Gymnázium JAK Uh. Brod Léčivé rostliny v našem okolí
05 VS Jiří Schön Gymnázium FP Val. Meziříčí Paleontologický průzkum a popis lokality v obci Zašová v istebňanském souvrství slezské jednotky (svrchní křída, Vnější Západní Karpaty)
05 KM Adéla Miklíková Gymnázium LJ Holešov Tuaregové
06 KM Barbora Dvořáková Gymnázium Kroměříž Anorexia nervosa
06 UH Lenka Škrášková, Michaela Juráková OA, VOŠ a JŠ Uh. Hradiště Canisterapie
06 KM Marek Burian Tauf SOŠ vet. Kroměříž Hipoterapie – Léčba koňským hřbetem
06 ZL Lenka Pumprlová Gymnázium Zlín – Lesní čtvrť Historie ortodoncie a problémy současného chrupu
06 VS Zdenka Juřičková SZŠ a VOŠZ Vsetín Informovanost žáků vybraných škol o dárcovství krve
06 ZL Michaela Helísková Gymnázium JP a SOŠ Slavičín Oční vady a onemocnění
06 VS Kateřina Sochorová SPŠ stavební Val. Meziříčí Složení a vlastnosti krve
06 UH Katka Bobčíková Gymnázium JAK Uh. Brod Vliv estrogenů obsažených v hormonální antikoncepci na organismus ženy
07 KM Monika Šubrtová, Sára Palová Tauf SOŠ vet. Kroměříž Fytoterapie a Bachova květová terapie
07 VS Monika Šnajdárková M gymnázium a JŠ Vsetín Nové přístupy k výcviku ovčáckého psa s následným využitím v praxi
07 UH Jakub Škrabal SOŠ a gymnázium Staré Město Pěstování řepky ozimé v Salix Morava a.s.
07 KM Filip Sládek, Jana Pražáková Tauf SOŠ vet. Kroměříž Snový život psů
07 ZL Kateřina Štůsková SPŠ Otrokovice Technologie výroby vína
07 UH Jan Žitňanský OA, VOŠ a JŠ Uh. Hradiště Vinohradnictví a vinařství České republiky
07 ZL Jakub Frgal SPŠ Otrokovice Výroba sladu a piva
08 KM Kristýna Faksová, Nela Lupienská, Vojtěch Klus Tauf SOŠ vet. Kroměříž Botanický inventarizační průzkum CHKO Beskydy-oblast Horní a Dolní Lomné
08 UH Natálie Vaňková, Magdaléna Michalcová OA, VOŠ a JŠ Uh. Hradiště Těžba štěrkopísku na Uherskoostrožsku
09 UH Rudolf Kutálek, Filip Větříšek SŠPHZ Uherské Hradiště Medomat
09 VS Martin Bátrla SPŠ strojní Vsetín Postupový sdružený nástroj
09 ZL Josef Procházka SPŠ Polytechnická – COP Zlín Sluchátka JP signature model
09 ZL Adam Fojtů Gymnázium JP a SOŠ Slavičín Stahovák na motor
09 UH Radomil Ťok, Lukáš Hodonský, Petr Stuchlík SŠPHZ Uherské Hradiště Štípačka dřevěné kulatiny
09 UH Jan Dvorník, Milan Dvorník, Tomáš Galář SŠPHZ Uherské Hradiště Tlakový přípravek
09 ZL Michal Maniš, Martin Horáček Gymnázium JP a SOŠ Slavičín Vyprošťovací sekera
10 VS Miroslav Děcký SŠIEŘ Rožnov p. Radhoštěm Anténní rotátor a řídící jednotka
10 UH Martin Bařinka SŠPHZ Uherské Hradiště Inteligentní měřicí přístroj
10 UH Michal Charvát Gymnázium Uherské Hradiště Laserový projektor reagující na hudbu
10 UH Radek Pluhař SPŠOA Uherský Brod Svařovací invertor
11 VS Roman Bolcek SPŠ stavební Val. Meziříčí Architektonická studie zástavby Zlín-Prštné
11 UH David Prechtl SOŠ a gymnázium Staré Město Bydlení pod rozvodnou, Zlín – Prštné
11 UH Tomáš Žajdlík SOŠ a gymnázium Staré Město Bydlení pod rozvodnou, Zlín- Prštné
11 UH Kateřina Pechová SOŠ a gymnázium Staré Město Bydlení pod rozvodnou, Zlín-Prštné
11 VS Jan Bittner SPŠ stavební Val. Meziříčí RISIN´HOOD aneb bydlení jinak
11 VS Ondřej Ondřej SPŠ stavební Val. Meziříčí Urbanisticko – architektonická studie centrální zóny města Valašské Meziříčí
12 ZL Jiří Špalek Gymnázium JP a SOŠ Slavičín Animační deska LEGO
12 UH Petr Šimek OA, VOŠ a JŠ Uh. Hradiště Dějepis moderně a efektivně
12 UH Radek Rachůnek, Martin Fiala, Tomáš Pirchan SPŠOA Uherský Brod Duralová tělesa, výkresy a pracovní listy
12 UH Stanislav Zbořil SPŠOA Uherský Brod Regulovatelný spínaný zdroj
12 KM Pavel Juhaňák SŠ COPT Kroměříž Spouštěč
12 KM Antonín Šamánek SŠ COPT Kroměříž Výpočty pro Frézování
13 UH Magda Cíchová, Alena Josková OA, VOŠ a JŠ Uh. Hradiště Inovace jako cesta z krize
13 ZL Vendula Vařáková, Karin Fröhlichová, Liliana Podškubková OA TB a VOŠE Zlín Jak Fungují banky pro nás mladé…
13 UH Kateřina Oslzlová, Tomáš Hrkalík OA, VOŠ a JŠ Uh. Hradiště Jak si naspořit na penzi v teorii i praxi
13 ZL Tomáš Dvorník, Pavel Šťastný OA TB a VOŠE Zlín Vývoj makroekonomických ukazatelů v ČR ve srovnání s vybranými zeměmi EU
14 KM Adam Pařízek VPŠ a SPŠ MV v Holešově Děti s poruchou LMD (ADHD,ADD)
14 ZL Martina Maděryčová Gymnázium JP a SOŠ Slavičín Grafologie – psychologie písma
14 KM Viet Tran Gymnázium Kroměříž Herní novinařina a provoz webové stránky o počítacových hrách v praxi
14 UH Kateřina Prajzová, Anna Voglová SPŠOA Uherský Brod Kouření očima předškolního dítěte
14 UH Petr Vu, Přemysl Vojtěšek OA, VOŠ a JŠ Uh. Hradiště Rodina – od historie až po současnost
14 ZL Adéla Pšenčíková Gymnázium Zlín – Lesní čtvrť Sociopatologické jevy
14 ZL Lucie Kurová Gymnázium Zlín – Lesní čtvrť Transsexualita
14 UH Aneta Malinová Gymnázium Uherské Hradiště Vztah matky a dcery
15 KM Kateřina Dlabajová Gymnázium LJ Holešov POSTAVENÍ FOLKLORU MEZI VOLNOČASOVÝMI AKTIVITAMI DĚTÍ A MLÁDEŽE
15 KM Pavel Gerasis VPŠ a SPŠ MV v Holešově Techniky dlouhého meče dle mistra Liechtenauera
15 UH Lucie Juřenová Gymnázium Uherské Hradiště Významní malíři z Veselí nad Moravou a Vladimír Groš
16 KM Vadym Mazur VPŠ a SPŠ MV v Holešově Afghánistán v letech 1979-1989
16 ZL Jan Svačina Gymnázium Zlín – Lesní čtvrť Gymnázium Zlín – Lesní čtvrť v letech 1936-1946
16 ZL Jakub Mikel Gymnázium Zlín – Lesní čtvrť Historie obce Kaňovice a válečné prožitky mého pradědečka
16 UH Anežka Jelínková Gymnázium Uherské Hradiště Katolická církev v Československu po roce 1918 a její následná perzekuce po roce 1948
16 KM Anna Lopuchová VPŠ a SPŠ MV v Holešově První politický proces historie
16 ZL Phuong Le Thi Gymnázium Zlín – Lesní čtvrť Příběh mého dědečka během Vietnamské války
16 KM Renée Rudolfová Gymnázium LJ Holešov Život ve 20. století Tři lidé, tři příběhy, jedna země
17 KM Leona Karásková Gymnázium LJ Holešov Darwinova teorie hýbe světem
17 VS David Vašek Gymnázium Rožnov pod Radh. Gnosticismus
17 UH Petra Španělová S. gymnázium VOŠ a JŠ Kunovice Kriminalistické stopy
17 ZL Kristina Holomková Gymnázium Zlín – Lesní čtvrť Mám romský původ
17 KM Michaela Juřenová Gymnázium LJ Holešov Úskalí demokracie
17 KM Jakub Merc Gymnázium Kroměříž Zápory zastupitelské demokracie
18 VS Michal Kovařík SŠIEŘ Rožnov p. Radhoštěm AJAXová webová aplikace pro správu kina a rezervaci sedadel
18 UH Petr Tomášů SŠPHZ Uherské Hradiště Čištěníulic.cz – s námi nezapomenete přeparkovat své auto
18 VS Pavel Pilmajer SŠIEŘ Rožnov p. Radhoštěm Externí ovládací konzole pro program Freestyler512
18 KM Jan Mrázek Gymnázium Kroměříž Návrh řídicího systému CNC stroje se zaměřením na dynamiku pohybu
18 KM Jakub Šenkeřík VPŠ a SPŠ MV v Holešově Počítačové zpracování a úprava audiovizuálních souborů
18 UH Miroslava Gabrielová OA, VOŠ a JŠ Uh. Hradiště Rezervačka VOŠ
18 UH Adam Červenka OA, VOŠ a JŠ Uh. Hradiště Šachy
   75  (by Google API)