Shrnutí

Letos už poosmé proběhlo krajské kolo SOČ na Gymnáziu v Uherském Brodě a to v pondělí 28. 4. 2014

Generální sponzor:

logo_CZ.NIC_horiz

příspěvek na organizaci, občerstvení a ceny, celkem 10000,-Kč

Hlavní sponzor:
LOGOUB

příspěvek na občerstvení, propagaci, tisk diplomů, celkem 6000,-Kč

Základní informace hledejte na v propozicích a na www.soc.cz

Zde je pro krajské kolo aktuální Přehled soutěžících

Porota krajského kola Seznam porotců

Výsledky krajského kola ZDE

Postupující i se spoluautory  ZDE
Celostátní kolo SOČ 2014 PLZEŇ (Zlínský kraj)

Připomínám, kromě sportovního a volnějšího oblečení, hlavně kluci oblek, děvčata nejkrásnější šaty.

K UBYTOVÁNÍ JE NUTNÝ OBČANSKÝ PRŮKAZ

Aktuální informace jsou na www.soc.cz/novinky … odjezdy, celý harmonogram, seznam porotců, prací, výlety. Dále na webu pořádající školy:http://www.gop.pilsedu.cz/soc-2014

1. Společná cesta autobusem pátek 13.6.2014 tam – neděle 15.6.2014 zpět

Autobus bude označen SOČ (Zlínský kraj)
vedoucí autobusu: Mgr. Veronika Říhová, Gymnázium Uherský Brod
e-mail: veronika.rihova@gjak.cz, mobil: 607 667 009

 

sraz odjezd město odjezd autobusu
8.15 8.30 Vsetín autobusové nádraží, při vjezdu
9.00 9.15 Zlín autobusové nádraží, při vjezdu dole
9.45 10.00 Staré Město autobusové nádraží, před vlakovým nádražím
příjezd 14 – 16 hod Plzeň

Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola elektrotechnická, Plzeň, Koterovská 85 – Domov mládeže, Částkova 817/58

 

2. Seznam účastníků a jejich doprava (za Zlín 40)
(autobusem zatím 34 soutěžících + 2 vedoucí)

Průběžný stav (k 11. 6. 2012)

Vsetín: (10) + Mgr. Veronika Říhová
(Ondřej Válek, Kateřina Bayerová, Pavla Koláčková, Roman Bolcek, Tomáš Majer, Jakub Přikryl, Ondřej Kovář, Petr Horký, Michal Hajda, Irma Horáková)

Zlín: (12)
(Pavel Sova, David Maryáš, Michal Holek, Jan Jirátko, Jan Bařinka, Lucie Pálková, Jaroslav Dohnal, Sabina Gábová, Jiří Zuzaník, Jan Drha, Aleš Dovrtěl, Lucie Pálková)

Staré Město: (12) + vedoucí – Mgr. Lenka Ertlová
(Marek Bařinka, Michaela Zemková, Vojtěch Půček, Helena Kašpárková, Martina Dufková, Přemysl Borunský, Martin Bařinka, Pavel Bánovský, Lukáš Botek, Petra Bobčíková, Veronika Jakubíková, Dušan Chvilíček)

Buchlovice, na zastávce u hlavní silnice směr Brno (1) Martin Březina

Vlastní doprava: (6)
(Lenka Šimčíková, David Kefer, Natálie Goláňová, Jan Hajda, Michaela Kajšová, Vojtěch Zetek)

Nezúčastní se: (1)
(Jiří Zuzaník)

Zatím nepotvrdili: (0)
( )


podejte informaci koordinátoru:
drahoslav.viktoryn@gjak.cz, mobil 605 275 803

3. Ubytování a strava

V každé práci bude soutěžit vždy právě jeden. Ubytování a strava je pro všechny soutěžící zdarma.

Ostatní členové u vícečlenných prací se účastní pouze diskuse ke své práci. Náklady na pobyt spoluautora – ubytování a strava, jsou podle kalkulace školy: celkem 640,- Kč za pobyt (často platí vysílající škola).

Společný autobus je pro všechny zdarma.

Ubytování je zajištěno od pátku 13.6. do neděle 15.6. pro soutěžící, doprovody a řidiče, bude přiděleno po příjezdu autobusem.
UBYTOVANI …

Stravování
Snídaně, obědy a večeře jsou pro studenty zajištěné na ubytovně a v jídelně pořádající školy.

4. Program celostátního kola



  • Kontakty a konání okresních kol 2014
    okres škola okresní  kolo koordinátor kontakt
    Uherské Hradiště Gymnázium Uh. Hradiště 9. 4. 2014 RNDr. Jana Buršová bursova@guh.cz, 731 648 991, 572 434 134
    Kroměříž (odborné) COPT Kroměříž 26. 3. 2014 Ing. Alois Ambrož alois.ambroz@coptkm.cz, 731 174 778, 573 330 253
    Kroměříž (teoretické) Gymnázium Holešov 9. 4. 2014 Mgr. Jan Koláček kolacek@gymhol.cz,
    Vsetín SPŠS Val. Meziříčí 7. 4. 2014 Mgr. Jiří Drozd jiridro@seznam.cz, 605 303 443
    Zlín Gymnázium a SOŠ Slavičín 26.3.2014 Ing. Michal Horalík m.horalik@gmail.com, 603 148 250, 577 342 408
   179  (by Google API)
GYMNÁZIUM UB