Postupující

Seznam postupujících 2014, přes licitaci ze 3. místa postupuje pouze práce z chemie, tučně zobrazení budou obhajovat.

pořadí obor okres jmena škola Název práce
1. 0b 01 UH Marek Bařinka OA, VOŠ a JŠ Uh. Hradiště Conwayova hra života
2. 0b 01 ZL Pavel Sova GJP a SOŠ Slavičín Matematické transformace na Rubikově kostce
1. 0b 02 ZL David Maryáš, Michal Holek GJP a SOŠ Slavičín Kinematika pohybu dvou a více těles
1. 0b 03 ZL Jan Jirátko Gymnázium a JŠ Zlín Studium liposomů a jiných agregátů z amfifilních molekul fyzikálně-chemickými metodami
2. 0b 03 ZL Michaela Kajšová Gymnázium Zlín – Lesní čtvrť Analýzy vlivu cholesterolu na vlastnosti biomembrán pomocí molekulového modelování
3. 0b 03 VS Ondřej Válek M gymnázium SZŠ Vsetín Nootropika a chemie kávy
1. 0b 04 VS Lenka Šimčíková Gymnázium FP Val. Meziřící Využití konfokální mikroskopie ve tkáňovém inženýrství srdeční chlopně
2. 0b 04 UH Michaela Zemková Gymnázium Uherské Hradiště Studium růstových reakcí mutanta 7B-1 k auxinu NAA v závislosti na světelných podmínkách
1. 0b 05 UH Vojtěch  Půček OA, VOŠ a JŠ Uh. Hradiště Meteorologie –  praktické měření v obci Skoronice
1. 0b 06 VS Natálie Goláňová Gymnázium FP Val. Meziřící Vliv přechodu mezi zimním a letním časem na spánkové návyky člověka
2. 0b 06 ZL David Kefer, Jan Bařinka Gymnázium Zlín – Lesní čtvrť Kolové nápoje a jejich vliv na zdraví
1. 0b 07 VS Kateřina Bayerová Gymnázium FP Val. Meziřící Schopnost reprodukce kleštíka včelího v dělničím a trubčím plodu včely medonosné.
2. 0b 07 VS Pavla Koláčková Gymnázium FP Val. Meziřící Porovnání kvality včelího medu zakoupeného od včelařů a v supermarketech
1. 0b 08 UH Helena Kašpárková, Martina Dufková OA, VOŠ a JŠ Uh. Hradiště Odpadové hospodářství měst Starého Města a Uherského Ostrohu
2. 0b 08 UH Lucie Pálková SOŠ a Gym. Staré Město Využití krajiny a stanovení koeficientu ekologické stability v modelových částech v obci Sazovice
1. 0b 09 UH Přemysl Borunský, Martin Březina SŠPHZ Uh. Hradiště Propagační předmět firmy Hyundai
2. 0b 09 VS Jan Hajda SPŠS Vsetín Fonograf
1. 0b 10 KM Jaroslav Dohnal SŠ-COPT Kroměříž USB HD Zvuková karta
2. 0b 10 UH Martin Bařinka SŠPHZ Uh. Hradiště Tablet s RaspberryPi
1. 0b 11 UH Pavel Bánovský SOŠ a Gym. Staré Město Mětská knihovna Val. Meziříčí
2. 0b 11 VS Roman  Bolcek SPŠS Val. Meziříčí Nový pavilón Spšs ve Valašském Meziříčí
1. 0b 12 UH Lukáš Botek SŠPHZ Uh. Hradiště Spínaný zdroj
2. 0b 12 VS Petr Horký M gymnázium SZŠ Vsetín E-learning: Biologie
1. 0b 13 UH Petra Bobčíková,Veronika Jakubíková OA, VOŠ a JŠ Uh. Hradiště Virtuální marketing a jeho aplikace v praxi
2. 0b 13 ZL Aleš Dovrtěl, Jan Drha OA TB VOŠE Zlín Taktiky printové reklamy bulvárních deníků
1. 0b 14 VS Michal Hajda SŠIEŘ Rožnov pod Radhoštěm Stavba elektrické kytary
2. 0b 14 VS Tomáš Majer,Jakub Přikryl SPŠS Vsetín Možnosti využití volného času a využití volného času ke zdokonalování osobnosti
2. 0b 15 VS Irma Horáková Gymnázium FP Val. Meziřící Vývoj průmyslové architektury ve Valašském Meziříčí
1. 0b 16 VS Vojtěch Zetek Gymnázium FP Val. Meziřící František Nedbálek a Obrana národa ve Valašském Meziříčí
2. 0b 16 ZL Sabina Gábová Gymnázium Zlín – Lesní čtvrť Zpověď kněze Václava Divíška
1. 0b 18 UH Dušan Chvilíček OA, VOŠ a JŠ Uh. Hradiště Fakturační systém v Excelu
2. 0b 18 VS Ondřej  Kovář M gymnázium SZŠ Vsetín OKO školní informační systém
   70  (by Google API)
GYMNÁZIUM UB