Pořadí

pořadí obor okres soutěžící škola práce
1. obor 01 ZL Štěpán Trčka GJP a SOŠ Slavičín Matematické transformace na Rubikově kostkce a jejich 3D vizualizace
2.lic obor 01 ZL Jiří Nosek Gymnázium a JŠ Zlín Narozeninový problém z pohledu pravděpodobnosti a statistiky
1. obor 02 UH Klára Ševčíková Gymnázium Uherské Hradiště Vznik vesmíru – mýty a vědecké teorie
2.lic obor 02 ZL Jakub Smutek Gymnázium Zlín – Lesní čtvrť Vliv oxidace částic na jejich magnetoreologické chování
3. obor 02 UH Jiří Soviš OA, VOŠ a JŠ Uherské Hradiště Aerodynamický tunel
4. obor 02 ZL David Maryáš, Michal Holek GJP a SOŠ Slavičín Radio-uhlíková metoda určování stáří rostlinných a živočíšných zbytků pomocí software Maple 17
1. obor 03 KM Karolína Salvadori Gymnázium Kroměříž Nový derivát bambus[6]uril
2.lic obor 03 ZL Pavel Sova GJP a SOŠ Slavičín Alternativní vyhřívání pro rodinné a panelové domy za pomocí chemie
1. obor 04 ZL Barbora Bendová SPŠ Otrokovice Teraristika – chov gekončíka nočního
2.lic obor 04 UH Adéla Lavičková Gymnázium Uherské Hradiště VÝZKUM NAVIKULÁRNÍHO SYNDROMU U KONÍ
3. obor 04 ZL Jitka Jemelková GJP a SOŠ Slavičín Vývoj motýlů
4. obor 04 UH Tomáš Novák, Michal Mikeska OA, VOŠ a JŠ Uherské Hradiště Analýza vývoje rybí obsádky v řece Olšavě, jejích přítocích a dalších vybraných tocích
5. obor 04 KM Gabriela Mikešková Gymnázium LJ Holešov Očkování
1. obor 07 KM Veronika Baťková, Monika Kučerová,Tereza Václaviková Tauferova SOŠ vet. Kroměříž Problematika množíren psů
2.lic obor 07 UH Kateřina Králová OA, VOŠ a JŠ Uherské Hradiště Topinambur plodina 21. století
3. obor 07 UH Jana Zahradníková Gymnázium JAK a JŠ Uherský Brod Potravinářská aditiva a jejich vliv na lidský organismus
4. obor 07 KM Johana  Zemancová, Renáta Provazníková Tauferova SOŠ vet. Kroměříž Kastrace a srovnání chirurgické kastrace kočky a kocoura
1. obor 08 UH Matěj Adámek Gymnázium JAK a JŠ Uherský Brod Chráněné druhy rostlin a živočichů v katastru obce Strání
2. obor 08 UH Markéta Mentzlová Gymnázium JAK a JŠ Uherský Brod Monitoring a likvidace křídlatky v okolí Luhačovic 2014
3. obor 08 UH Simona Pfeiferová, Hana Mikulášková OA, VOŠ a JŠ Uherské Hradiště Problematika odpadních vod v Uherském Hradišti
4. obor 08 VS Hana Hozová SŠZ a P Rožnov pod Radhoštěm Monitorování životního prostředí v podmínkách školní laboratoře
1. obor 09 UH Jan Slíva, Michal Pravdík,Patrik Šatný SŠPHZ Uherské Hradiště Okružní pila
2.lic obor 09 VS Tomáš Andris SPŠ strojnická Vsetín Princip a funkce cykloidní převodovky
3. obor 09 KM Milan Radsetoulal SŠ – COPT Kroměříž Výpočet výstředníku jako upínacího prvku
4. obor 09 ZL David Mikel Gymnázium Zlín – Lesní čtvrť Integrace veřejné dopravy ve Zlínském kraji – ZIDO
5. obor 09 ZL Adam Fojtů GJP a SOŠ Slavičín Forma na odlévání olůvka
6. obor 09 ZL Luděk Bařinka GJP a SOŠ Slavičín Raznice fíbrového kotouče
1. obor 10 VS Michal Hajda SŠIEŘ Rožnov p. Radhoštěm Stavba zesilovače pro kytaru
2.lic obor 10 VS Martin Růžička SŠIEŘ Rožnov p. Radhoštěm Transvertor 144MHz
3. obor 10 VS Petr Přádka SŠIEŘ Rožnov p. Radhoštěm Stereofonní nízkofrekvenční zesilovač
4. obor 10 UH Štěpán Zetek SŠPHZ Uherské Hradiště LED světelný zdroj
1. obor 11 UH Klára Soukeníková SOŠ a Gymnázium STARÉ MĚSTO BYTOVÝ DŮM S OBČANSKOU VYBAVENOSTÍ V ULICI NA SPLÁVKU
2.lic obor 11 VS Kuba Šimurda SPŠ Stav. Valašské Meziříčí Polyfunkční budova v Uherském Hradišti
3. obor 11 VS Dominik Lehnert SPŠ Stav. Valašské Meziříčí Polyfunkční dům “Na Splávku”
4. obor 11 UH LUKÁŠ ŠTIPČÁK SOŠ a Gymnázium STARÉ MĚSTO POLYFUNKČNÍ DŮM V UHERSKÉM HRADIŠTI
5. obor 11 UH Josef Mann SOŠ a Gymnázium STARÉ MĚSTO CAFÉ U MYŠÍ DÍRY
1. obor 12 KM Karolína Lundová VPŠ a SPŠ MV Holešov Jan Hus sada výukových materiálů
2.lic obor 12 UH Marian Skucius, Michal Kalandřík SŠPHZ Uherské Hradiště Křižovatka řízená mikrokontrolérem PIC
3. obor 12 VS Pavel Zigmund, Jakub Jakuba,Petr Kovář SŠIEŘ Rožnov p. Radhoštěm Arduino v automatizaci
4. obor 12 ZL Jakub Šebák GJP a SOŠ Slavičín Přípravek na CNC frézku
5. obor 12 ZL Jakub Trčka GJP a SOŠ Slavičín Svět moderních technologií
1. obor 13 UH Vojtěch  Půček , Helena  Kašpárková OA, VOŠ a JŠ Uherské Hradiště Management znalostí v praxi – nová cesta v podobě podniku intelektualizovaných služeb
2. obor 13 ZL Gabriela Fuksová, Ludmila Miklíková,Martina Němcová OA T. Bati a VOŠE Zlín Finanční situace mladých lidí
3. obor 13 ZL Aneta  Koplíková, Aneta Zámečníková OA T. Bati a VOŠE Zlín Marketingová propagace – reklama
1. obor 14 UH Karolína Slezáková Gymnázium JAK a JŠ Uherský Brod Povědomí o poruchách autistického spektra mezi studenty SŠ
2.lic obor 14 UH Michaela Vaškovicová Gymnázium JAK a JŠ Uherský Brod Vliv kultury na sebepojetí a poruchy příjmu potravy
3.lic obor 14 ZL Marek Katrňák Gymnázium Zlín – Lesní čtvrť Individualismus a narcismus
4. obor 14 ZL Lenka Kristlová Gymnázium Zlín – Lesní čtvrť Muzikoterapie
5. obor 14 KM Lucie Sigmundová Gymnázium Kroměříž Phelan McDermid
6. obor 14 UH Lucie Hůtová Gymnázium Uherské Hradiště Citová závislost
7. obor 14 KM Michaela Hanáková Gymnázium LJ Holešov Fobie
8. obor 14 ZL Veronika Veselá, Natálie Stratilová,Hana Pekařová OA T. Bati a VOŠE Zlín Zvýšení množství a kvality praxí na OATB Zlín
9. obor 14 VS Marek Blažek SPŠ Stav. Valašské Meziříčí SOUHRN PŘÍPRAVY NA SOUTĚŽ V KULTURISTICE
1. obor 15 VS Kateřina  Příhodová Gymnázium FP Valašské Meziříčí Výstava práce a kultury a díla Masarykova ve Valašském Meziříčí roku 1935
2. obor 15 UH Lenka Borowská Gymnázium Uherské Hradiště Český jazz
1. obor 16 VS Vojtěch  Bill Gymnázium Rožnov p. Radhoštěm Zuberští legionáři
2.lic obor 16 ZL Matěj Czinege Gymnázium Zlín – Lesní čtvrť Československo v Železném srdci: Margaret Thatcherová a Češi
3.lic obor 16 ZL Tomáš Červenka Gymnázium Zlín – Lesní čtvrť Příběhy jmen kašavského památníku
4. obor 16 VS Ivona Fiurášková Gymnázium FP Valašské Meziříčí Vladimír Klepsa. Příběh o daleké cestě z Volyně až na Moravu
5. obor 16 ZL Filip Strakoš Gymnázium a JŠ Zlín Starověká Čína od Sia až po Čchin
6. obor 16 UH Veronika Tomečková Stojanovo gymnázium Velehrad Pět generací mých předků
7. obor 16 UH Jessica Vaculíková SOŠ a Gymnázium STARÉ MĚSTO Osud nuceně nasazeného
8. obor 16 KM Markéta Křižková, Nikola Daňková VPŠ a SPŠ MV Holešov Mistr Jan Hus – známý i neznámý
1. obor 17 UH Dennis Wassouf Gymnázium Uherské Hradiště Historický vývoj společností zemí Perského zálivu a jejich charakteristiky
2. obor 17 KM Hana Hlobilová Gymnázium LJ Holešov Prokrastinace
1. obor 18 ZL Štěpán Trčka GJP a SOŠ Slavičín Užití genetických algoritmů při hledání optimálního řešení
2.lic obor 18 UH Evžen Rajzl, Marek Šiška OA, VOŠ a JŠ Uherské Hradiště Elektronická burza učebnic
3. obor 18 UH Kateřina Karásková SŠPHZ Uherské Hradiště Tvorba webu
   124  (by Google API)
GYMNÁZIUM UB