Pořadí

pořadí obor okres jména škola název práce
1P. 01 UH Marek Bařinka OA, VOŠ a JŠ Uh. Hradiště Strategie v ruletě
L 01 UH Michal Buráň (bude obhajovat v JM kraji) Gymnázium JAK Uh. Brod Numerické řešení soustav diferenciálních rovnic
1P. 02 ZL Václav Miklas Gymnázium JP a SOŠ Slavičín Určování některých oxidů a oxy-hydroxidů trojmocného železa pomocí jejich barev
2. 02 ZL Aleš Ryška SPŠ Zlín Fúzní reaktor
3. 02 VS Petr Olejníček SPŠ strojní Vsetín Peltierův článek a jeho aplikace
1P. 03 ZL Barbora Staňková Gymnázium Zlín – Lesní čtvrť Srovnání kvality vody ze sněhu odebraného v lokalitách z okolí Zlína
2L. 03 VS Blanka Kuříková SZŠ a VOŠZ Vsetín Vliv vrbovky na metabolismus Warfarinu a Diklofenaku
3. 03 ZL Aneta Riesslerová Gymnázium Zlín – Lesní čtvrť Srovnání kvality vody z některých studánek v okolí Zlína
4. 03 VS Magda Černochová SPŠ stavební Val. Meziříčí Složení vody v akváriích
L 03 Martin Palkovský Gymnázium Jakuba Škody Příprava funkcionalizovaných nanočástic využitelných ve fotodynamické terapii
1P. 04 UH Klára Borýsková Gymnázium JAK Uh. Brod Léčivé rostliny v našem okolí
2. 04 KM Denisa Lajmarová Gymnázium Kroměříž BARF – Krmení psů přirozenou stravou
3. 04 ZL Kateřina Řeháková SPŠ Otrokovice Chov fretky domácí
4. 04 ZL David Kefer Gymnázium Zlín – Lesní čtvrť Historická anestetika v moderní době
1P. 05 VS Jiří Schön Gymnázium FP Val. Meziříčí Paleontologický průzkum a popis lokality v obci Zašová v istebňanském souvrství slezské jednotky (svrchní křída, Vnější Západní Karpaty)
2L. 05 KM Adéla Miklíková Gymnázium LJ Holešov Tuaregové
1P. 06 VS Zdenka Juřičková SZŠ a VOŠZ Vsetín Informovanost žáků vybraných škol o dárcovství krve
2L. 06 UH Katka Bobčíková Gymnázium JAK Uh. Brod Vliv estrogenů obsažených v hormonální antikoncepci na organismus ženy
3. 06 ZL Michaela Helísková Gymnázium JP a SOŠ Slavičín Oční vady a onemocnění
4. 06 UH Lenka Škrášková, Michaela Juráková OA, VOŠ a JŠ Uh. Hradiště Canisterapie
5. 06 KM Marek Burian Tauf SOŠ vet. Kroměříž Hipoterapie – Léčba koňským hřbetem
6. 06 KM Barbora Dvořáková Gymnázium Kroměříž Anorexia nervosa
7. 06 ZL Lenka Pumprlová Gymnázium Zlín – Lesní čtvrť Historie ortodoncie a problémy současného chrupu
8. 06 KM Aneta Bajzová, Nella Fuchsová, Zuzana Chmelařová Tauf SOŠ vet. Kroměříž Geneticky podmíněné choroby
9. 06 VS Kateřina Sochorová SPŠ stavební Val. Meziříčí Složení a vlastnosti krve
1P. 07 VS Monika Šnajdárková M gymnázium a JŠ Vsetín Nové přístupy k výcviku ovčáckého psa s následným využitím v praxi
2L. 07 UH Jan Žitňanský OA, VOŠ a JŠ Uh. Hradiště Vinohradnictví a vinařství České republiky
3. 07 UH Jakub Škrabal SOŠ a gymnázium Staré Město Pěstování řepky ozimé v Salix Morava a.s.
4. 07 KM Filip Sládek, Jana Pražáková Tauf SOŠ vet. Kroměříž Snový život psů
5. 07 ZL Kateřina Štůsková SPŠ Otrokovice Technologie výroby vína
6. 07 KM Monika Šubrtová, Sára Palová Tauf SOŠ vet. Kroměříž Fytoterapie a Bachova květová terapie
7. 07 KM Pavlina Niklová, Vendula Bojková, Lucie Horutová Tauf SOŠ vet. Kroměříž Artroskopie u psů
8. 07 ZL Jakub Frgal SPŠ Otrokovice Výroba sladu a piva
1N. 08 KM Kristýna Faksová, Nela Lupienská, Vojtěch Klus Tauf SOŠ vet. Kroměříž Botanický inventarizační průzkum CHKO Beskydy-oblast Horní a Dolní Lomné
2. 08 UH Natálie Vaňková, Magdaléna Michalcová OA, VOŠ a JŠ Uh. Hradiště Těžba štěrkopísku na Uherskoostrožsku
1P. 09 UH Jan Dvorník, Milan Dvorník, Tomáš Galář SŠPHZ Uherské Hradiště Tlakový přípravek
2L. 09 UH Radomil Ťok, Lukáš Hodonský, Petr Stuchlík SŠPHZ Uherské Hradiště Štípačka dřevěné kulatiny
3. 09 VS Martin Bátrla SPŠ strojní Vsetín Postupový sdružený nástroj
4. 09 ZL Josef Procházka SPŠ Polytechnická – COP Zlín Sluchátka JP signature model
5. 09 ZL Michal Maniš, Martin Horáček Gymnázium JP a SOŠ Slavičín Vyprošťovací sekera
1P. 10 VS Miroslav Děcký SŠIEŘ Rožnov p. Radhoštěm Anténní rotátor a řídící jednotka
2L. 10 UH Radek Pluhař SPŠOA Uherský Brod Svařovací invertor
3. 10 UH Michal Charvát Gymnázium Uherské Hradiště Laserový projektor reagující na hudbu
4. 10 UH Martin Bařinka SŠPHZ Uherské Hradiště Inteligentní měřicí přístroj
1P. 11 VS Jan Bittner SPŠ stavební Val. Meziříčí RISIN´HOOD aneb bydlení jinak
2L. 11 UH David Prechtl SOŠ a gymnázium Staré Město Bydlení pod rozvodnou, Zlín – Prštné
3. 11 VS Roman Bolcek SPŠ stavební Val. Meziříčí Architektonická studie zástavby Zlín-Prštné
4. 11 UH Tomáš Žajdlík SOŠ a gymnázium Staré Město Bydlení pod rozvodnou, Zlín- Prštné
5. 11 VS Ondřej Ondřej SPŠ stavební Val. Meziříčí Urbanisticko – architektonická studie centrální zóny města Valašské Meziříčí
6. 11 UH Kateřina Pechová SOŠ a gymnázium Staré Město Bydlení pod rozvodnou, Zlín-Prštné
1P. 12 UH Petr Šimek OA, VOŠ a JŠ Uh. Hradiště Dějepis moderně a efektivně
2L. 12 UH Radek Rachůnek, Martin Fiala, Tomáš Pirchan SPŠOA Uherský Brod Duralová tělesa, výkresy a pracovní listy
3. 12 UH Stanislav Zbořil SPŠOA Uherský Brod Regulovatelný spínaný zdroj
4. 12 KM Pavel Juhaňák SŠ COPT Kroměříž Spouštěč
5. 12 ZL Jiří Špalek Gymnázium JP a SOŠ Slavičín Animační deska LEGO
6. 12 KM Antonín Šamánek SŠ COPT Kroměříž Výpočty pro Frézování
1P. 13 UH Magda Cíchová, Alena Josková OA, VOŠ a JŠ Uh. Hradiště Inovace jako cesta z krize
2L. 13 UH Kateřina Oslzlová, Tomáš Hrkalík OA, VOŠ a JŠ Uh. Hradiště Jak si naspořit na penzi v teorii i praxi
3. 13 ZL Tomáš Dvorník, Pavel Šťastný OA TB a VOŠE Zlín Vývoj makroekonomických ukazatelů v ČR ve srovnání s vybranými zeměmi EU
4. 13 ZL Vendula Vařáková, Karin Fröhlichová, Liliana Podškubková OA TB a VOŠE Zlín Jak Fungují banky pro nás mladé…
1P. 14 KM Viet Tran Gymnázium Kroměříž Herní novinařina a provoz webové stránky o počítacových hrách v praxi
2L. 14 UH Kateřina Prajzová, Anna Voglová SPŠOA Uherský Brod Kouření očima předškolního dítěte
3. 14 ZL Adéla Pšenčíková Gymnázium Zlín – Lesní čtvrť Sociopatologické jevy
4. 14 UH Aneta Malinová Gymnázium Uherské Hradiště Vztah matky a dcery
5. 14 KM Adam Pařízek VPŠ a SPŠ MV v Holešově Děti s poruchou LMD (ADHD,ADD)
6. 14 ZL Lucie Kurová Gymnázium Zlín – Lesní čtvrť Transsexualita
7. 14 ZL Martina Maděryčová Gymnázium JP a SOŠ Slavičín Grafologie – psychologie písma
8. 14 UH Petr Vu, Přemysl Vojtěšek OA, VOŠ a JŠ Uh. Hradiště Rodina – od historie až po současnost
1N. 15 UH Lucie Juřenová Gymnázium Uherské Hradiště Významní malíři z Veselí nad Moravou a Vladimír Groš
2. 15 KM Pavel Gerasis VPŠ a SPŠ MV v Holešově Techniky dlouhého meče dle mistra Liechtenauera
3. 15 KM Kateřina Dlabajová Gymnázium LJ Holešov POSTAVENÍ FOLKLORU MEZI VOLNOČASOVÝMI AKTIVITAMI DĚTÍ A MLÁDEŽE
1P. 16 ZL Jan Svačina Gymnázium Zlín – Lesní čtvrť Gymnázium Zlín – Lesní čtvrť v letech 1936-1946
2. 16 ZL Phuong Le Thi Gymnázium Zlín – Lesní čtvrť Příběh mého dědečka během Vietnamské války
3. 16 KM Vadym Mazur VPŠ a SPŠ MV v Holešově Afghánistán v letech 1979-1989
4. 16 ZL Jakub Mikel Gymnázium Zlín – Lesní čtvrť Historie obce Kaňovice a válečné prožitky mého pradědečka
5. 16 UH Anežka Jelínková Gymnázium Uherské Hradiště Katolická církev v Československu po roce 1918 a její následná perzekuce po roce 1948
6. 16 KM Renée Rudolfová Gymnázium LJ Holešov Život ve 20. století Tři lidé, tři příběhy, jedna země
7. 16 KM Anna Lopuchová VPŠ a SPŠ MV v Holešově První politický proces historie
1P. 17 VS David Vašek Gymnázium Rožnov pod Radh. Gnosticismus
2L. 17 KM Jakub Merc Gymnázium Kroměříž Zápory zastupitelské demokracie
3. 17 UH Petra Španělová S. gymnázium VOŠ a JŠ Kunovice Kriminalistické stopy
4. 17 KM Leona Karásková Gymnázium LJ Holešov Darwinova teorie hýbe světem
5. 17 KM Michaela Juřenová Gymnázium LJ Holešov Úskalí demokracie
6. 17 ZL Kristina Holomková Gymnázium Zlín – Lesní čtvrť Mám romský původ
1P. 18 UH Petr Tomášů SŠPHZ Uherské Hradiště Čištěníulic.cz – s námi nezapomenete přeparkovat své auto
2L. 18 KM Jan Mrázek Gymnázium Kroměříž Návrh řídicího systému CNC stroje se zaměřením na dynamiku pohybu
3. 18 VS Michal Kovařík SŠIEŘ Rožnov p. Radhoštěm AJAXová webová aplikace pro správu kina a rezervaci sedadel
4. 18 UH Adam Červenka OA, VOŠ a JŠ Uh. Hradiště Šachy
5. 18 UH Miroslava Gabrielová OA, VOŠ a JŠ Uh. Hradiště Rezervačka VOŠ
6. 18 KM Jakub Šenkeřík VPŠ a SPŠ MV v Holešově Počítačové zpracování a úprava audiovizuálních souborů
7. 18 VS Pavel Pilmajer SŠIEŘ Rožnov p. Radhoštěm Externí ovládací konzole pro program Freestyler512

Vysvětlivky:
1P. postupuje do celostáního kola
2L. navržení do licitace
1N. nepostupuje do celostátního kola

 

   98  (by Google API)
GYMNÁZIUM UB