Pořadí

obor okres místo jména škola Název práce
01 UH 1. Vít Brumovský Gymnázium JAK Uh. Brod Implementace šifrovacího algoritmu AES
02 KM 1. Jan Mrázek Gymnázium Kroměříž Návrh malé větrné turbíny
02 ZL 2. L Michal Vyvlečka SPŠ Otrokovice Určování parametrů extrasolárních systémů pomocí CCD fotometrie exoplanetárního tranzitu
02 VS 3. Jakub Feranec SPŠS Vsetín Dírková komora
02 VS 4. Jaroslav Filák SPŠS Vsetín Pokus o stanovení spotřeby elektrické energie v okresu Vsetín
02 UH 5. Lukáš Pavlica OA VOŠ Uh. Hradiště Terraformace a kolonizace těles sluneční soustavy
03 UH 1. Anežka Zemánková Gymnázium JAK Uh. Brod Izolace, separace a analýza lignanů z rostliny Schisandra chinensis
03 ZL 2. L Pavlína Svobodová Gymnáziuma JŠ Zlín Pokročilé aplikace CE v bioanalytické chemii
03 UH 3. Veronika Jurásková Gymnázium JAK Uh. Brod Vliv UV záření na biologickou aktivitu peroxidázy
04 UH 1. Lucie Doležálková Gymnázium Uh. Hradiště Srovnání způsobů stabilizace rostlinných vzorků při terénních odběrech k analýze fytohormonů
04 VS 2. L Barbora Majkútová Gymnázium FP Val. Meziříčí Spánkové pohyby listů pokojových rostlin rodu Calathea, Marantha a Oxalis 
04 KM 3. Pavla Šimková,Karolína Dvořáková, Kristýna Zlá Tauf SOŠV Kroměříž Česnek
04 KM 4. Eva Horáková Gymnázium Kroměříž Poloumělý odchov candáta obecného
05 KM 1. Adéla Miklíková Gymnázium LJ Holešov Fauna mořských sedimentů kenozoika lokality Dolní Nětčice
05 ZL 2. Bohdana Pagáčová Gymnázium Lesní Zlín Miroslav Zikmund – doma a na cestách
05 UH 3. Radim Miklík,Simona Horáková OA VOŠ Uh. Hradiště Ořechov aneb putování Slováckem
06 VS 1. Petra Lukášová SZŠ a VOŠZ Vsetín Informovanost žen o prevenci rakoviny prsu
06 VS 2. L Kristina Pastrnková Gymnázium FP Val. Meziříčí Preventivní stomatologie
06 ZL 3. Anna Kotradyová Gymnázium JP a SOŠ Slavičín Autoimunitní onemocnění – vlastní tělo nepřítelem
06 KM 4. L Jakub Valerián Gymnázium Kroměříž HPV infekce jako přícina nádorových a přednádorových změn děložního hrdla
06 UH 5. Lenka Škrášková,Michaela Juráková OA VOŠ Uh. Hradiště Canisterapie
06 ZL 6. Markéta Šuráňová Gymnázium JP a SOŠ Slavičín Zubní kaz a prevence
06 KM N Tereza Moserová Gymnázium Kroměříž Obezita- co způsobuje a jak se jí vyhnout
07 KM 1. Daniel Opletal Tauf SOŠV Kroměříž Můj chov papouška vlnkovaného a zpěvavého
07 KM 2. Diana Rathouská,Petra Bartoňková, Veronika Macečková Tauf SOŠV Kroměříž Kastrace a kryptorchismus
07 UH 3. Jan Žitňanský OA VOŠ Uh. Hradiště Vinohradnictví a vinařství České republiky
07 KM 4. Blanka Ligurská Gymnázium Kroměříž Pivo kolem dokola
08 UH 1. Hana Zámečníková SOŠ a Gymnázium St. Město Mapování invazních rostlin v katastru města Napajedla
09 UH 1. Vojtěch Kusák, Jan Jurásek , David Molák SŠPHZ Uh. Hradiště Drtič 
09 VS 2. L Michal Hub SŠIEŘ Rožnov p. Radhoštěm Stříhačka drátu řízená mikrokontrolérem
09 ZL 3. Michal Nevařil SPŠP COP Zlín Cellen.com
09 ZL 4. Aleš Machů SPŠP COP Zlín Projekt Lacrosse head
09 UH 5. Petr Mitáš, Petr Paulus SŠPHZ Uh. Hradiště Projekt F1 ve školách – JOKER Team
09 UH 6. Viktor SAMEK SPŠOA Uh. Brod Hi-Tech metody 3D pro muzejníky (aneb klonování ochránců města Uherského Brodu)
09 KM 7. Ondřej Skyba SŠ COPT Kroměříž Alternativní druhy paliv
09 ZL 8. Jiří Špalek Gymnázium JP a SOŠ Slavičín Dřevěný štít
10 KM 1. Tomáš Polišenský SŠ COPT Kroměříž UniBot
10 UH 2. L Martin Kovařík SŠPHZ Uh. Hradiště Plazmový reproduktotr
10 VS 3. L Jiří Bardoděj SŠIEŘ Rožnov p. Radhoštěm Nf zesilovač
10 UH 4. Radek Pluhař SPŠOA Uh. Brod Svářecí invertor
10 VS 5. Martin Sehnoutka SŠIEŘ Rožnov p. Radhoštěm Aplikace mikrokontroléru ATmega
10 UH 6. Martin Prokop,David Soják SŠPHZ Uh. Hradiště Akustický zesilovač malých výkonů
11 VS 1. Petra Piskláková SPŠS Val. Meziříčí Dětský dömov
11 UH 2. L Michal Bobek SOŠ a Gymnázium St. Město STAVBA ROKU-BYTOVÝ DŮM V ULICI DUKELSKÝCH HRDINŮ
11 KM 3. Roman Hrabánek Gymnázium Kroměříž Město Morkovice-Slížany – městská část Morkovice; Územní rozvoj
12 VS 1. Petr Hanák, Andrzej Novák M. gymnázium Vsetín Učebnice biochemie
12 UH 2. L Adam Červenka,Miroslava Gabrielová OA VOŠ Uh. Hradiště TESTY ON-LINE
12 ZL 3. David Valerián,Lubomír Marušák Gymnázium Lesní Zlín Matematika a chemie v úlohách
12 ZL 4. Jan Česal SPŠ Otrokovice Ověření sady praktických pokusů s fotosyntézou v rámci projektu GLOBE s cílem jejich využití v praktických cvičeních z biologie 
12 UH 5. David Soják SŠPHZ Uh. Hradiště Geiger-Müllerův počítač s čítačem impulsů
12 KM 6. Daniel Brázdil VPŠ a SPŠ MV v Holešově Bitva na ostrově Peleliu
12 VS 7. Martin Bátrla SPŠS Vsetín Hertzovy vlny
12 ZL N Marek Váňa, Daniel Horečný Gymnázium JP a SOŠ Slavičín Inovace nástrojů a řezných materiálů
13 UH 1. Soňa Pokorníková,Kateřina Cigánková OA VOŠ Uh. Hradiště Týmová práce a její využití v podnicích na Uherskohraďišťsku
13 ZL 2. Lucie Prokopová,Adéla Růžičková OA TB a VOŠE Zlín Stavební spoření
13 ZL 3. Martin Floreš Gymnázium JP a SOŠ Slavičín Role státu v tržní ekonomice a makroekonomické srovnání států Evropské unie
13 UH 4. Kristýna Hanáková,Veronika Šimková  OA VOŠ Uh. Hradiště Podniková kultura
13 ZL 5. Andrea Blahušová,Jana Havelková, Kateřina Macáková OA TB a VOŠE Zlín Analýza věrnostních programů u vybraných drogerií ve městě Zlín
14 UH 1. Michaela Ftáčníková S. gymnázium VOŠ a JŠ Kunovice Interrupce
14 KM 2. L Aneta Baierová Gymnázium Kroměříž Komunikace s lidmi s postižením
14 KM 3. Lenka Adamčíková,Adéla Sílešová, Bára Vojtová Gymnázium Kroměříž Problematika dětského domova a Klokánku
14 UH 4. Přemysl Vojtěšek OA VOŠ Uh. Hradiště Společnost 21. století
14 KM 5. Aneta Šafaříková Gymnázium LJ Holešov Využití drog v lékařství a legalizace marihuany pro tyto účely
15 KM 1. Jan Gryga Gymnázium LJ Holešov Samuraj
15 UH 2. L Jakub Karlík SOŠ a Gymnázium St. Město Barokní hudba
15 UH 3. Adéla Zálešáková Gymnázium Uherské Hradiště Štěpán Zálešák – sochař a řezbář
15 ZL 4. Veronika Bláhová,Beáta Kůdelová, Kateřina Vaněčková OA TB a VOŠE Zlín Pracovní listy (ke stálé expozici České meziválečné umění v Krajské galerii výtvarného umění ve Zlíně)
15 KM 5. Anastasiya Mykhaylova VPŠ a SPŠ MV v Holešově Ukrajinská menšina v ČR-její zvyky, tradice a kultura
16 UH 1. Anežka Jelínková Gymnázium Uh. Hradiště P. Josef Cukr, SJ …ani nacisté ani komunisté nezlomili jeho víru a optimismus…
16 KM 2. L Viet Tran Gymnázium Kroměříž Vietnamská válka
16 ZL 3. Judita Holásková Gymnázium Lesní Zlín Masakr na Švédských šancích
16 UH 4. Denisa Šobáňová,Žaneta Juřičková OA VOŠ Uh. Hradiště Pivovarnictví ve Zlínském kraji
16 VS 5. Helena Galdová M. gymnázium Vsetín Cholera ve Vsetíně, na Valašsku a okolí
16 ZL 6. Kristýna Pokludová Gymnázium Lesní Zlín Nezapomenutelný Titanic – Loď, která i po 100 letech vzbuzuje zájem vědců i veřejnosti
16 KM 7. Martina Vrtělová Gymnázium Kroměříž Pustý zámek na Rýmařovsku
17 UH 1. Marek Andrýsek S. gymnázium VOŠ a JŠ Kunovice Autorská práva v multimediální oblasti
17 UH 2. L Sandra Kundratová S. gymnázium VOŠ a JŠ Kunovice Postavení nezletilé matky v ČR
17 ZL 3. Edita Žáková,Kateřina Endrysová SZŠ a VOŠZ Zlín Slyšíš mě?
17 ZL 4. Jana Stupková Gymnázium Lesní Zlín Rasismus v nás
17 UH 5. Klára Tománková Gymnázium Uh. Hradiště Kardinál Tomáš Špidlík SJ
17 KM 6. Lucie Cápíková Gymnázium LJ Holešov Vstup České republiky do NATO a jeho vliv na česko-německé vztahy
17 ZL 7. Petr Binar, Jana Polášková Gymnázium Lesní Zlín Proměny vnímání Boží existence v průběhu dějin
17 KM N Karolína Fuksová Gymnázium Kroměříž život bez výdobytků nové doby
18 UH 1. David Kovařík OA VOŠ Uh. Hradiště OAUH Helpdesk
18 VS 2. L František Polášek,Simona Vymětalíková SŠIEŘ Rožnov p. Radhoštěm PHP framework, CMS a využití pro web. stránky
18 ZL 3. Jan Herec Gymnázium JP a SOŠ Slavičín Objektově orientované programování
18 UH 4. Lubor Pešek OA VOŠ Uh. Hradiště Turnajové tabulky
18 ZL 5. Štěpán Trčka Gymnázium JP a SOŠ Slavičín Jádro Linuxu
18 ZL 6. Radim Křek Gymnázium JP a SOŠ Slavičín Internetové scriptovací a značkovací jazyky

Poznámka: 2. L znamená postup do licitace celostátního kola, omlouvám se, nejsou tam úplně všichni, doplním je v pondělí  ráno
Drahoslav Viktorýn

 

   103  (by Google API)
GYMNÁZIUM UB