Olympiády a soutěže

FO – krajské kolo

5 Kvě , 2016

V pátek  29. 4. 2016 se konalo ve Zlíně krajské kolo fyzikální olympiády. V kategorii E obsadil 2. místo Matouš Cimala (TA) z celkem 22 soutěžících a rozšířil tak po 1. a 2. místě Štěpána Maťka a Ondřeje Bochina v okresním kole sérii úspěchů v náročné soutěži v letošním roce. Blahopřejeme.

Olympiády a soutěže

BO – ústřední kolo

2 Kvě , 2016

Ve dnech 25. – 28. 4. 2016 proběhlo ústřední kolo biologické olympiády nejstarší kategorie A. Výborného úspěchu zde dosáhl náš student Radek Vítek (4.B), který se v silné konkurenci umístil na 8. místě a byl vybrán do širšího výběru pro Mezinárodní BiO, která se letos koná v Hanoji ve Vietnamu. Radkovi blahopřejeme a držíme palce.

Olympiády a soutěže

BO – krajské kolo

29 Dub , 2016

Krajské kolo biologické olympiády kategorie “B”. V dubnu se na UTB ve Zlíně uskutečnilo krajské kolo biologické olympiády kategorie B. Naši školu reprezentovali žáci z QA Matěj Adámek a Andrej Hrubčo, kteří se umístili na krásném 4. a 9. místě.

Olympiády a soutěže

MO – okresní kolo Z

28 Dub , 2016

výsledky okresního kola matematické olympiády 2016 (Staré Město)

Z9
3. Paprskářová Silva
Z8
1. Pavelčík Tomáš, 3. Matěk Štěpán
Z7
1. Skalský Alexandr
Z6
1. Cimala Antonín

Olympiády a soutěže

MO – kategorie A, B, C

28 Dub , 2016

školní kolo GJAK matematické olympiády 2016

A:
1. Jančařík Václav (OA), 2. Frenzl Tomáš (OA), 3. Hollý Jozef OA), 4. Vozár Jiří (OA)
B:
1. Pelc Jakub (XA), 2. Vozár Jan  (XA), 3. Stupňánková Veronika (2.B)
C:
1. Manová Alžběta (QA), 2. Valečková Jana (QA), 3. Mlčoch Michal (1.A)

Olympiády a soutěže

Pythagoriáda – školní kolo

28 Dub , 2016

školní kolo GJAK

6. ročník
1. Zlámal Jáchym, 2. Cimala Antonín, 3. Čechová Adéla
7. ročník
1. Skalský Alexandr, 2. Procházka Michal
8. ročník
1. Kolouchová Zuzana, 2. Kadlecová Šárka, 3. Matěk Štěpán

(všichni jsou současně úspěšní řešitelé)

Olympiády a soutěže

MO – krajské kolo

28 Dub , 2016

V krajském kole 65. ročníku matematické olympiády kategorie P zvítězil Jiří Vozár, jako jediný úspěšný řešitel postupuje do ústředního kola.

Olympiády a soutěže

AO – krajské kolo

28 Dub , 2016

Vojtěch Skyba (SA) dosáhl významného úspěchu v krajském kole astronomické olympiády, v kategorii GH se umístil na 4. místě, Matouš Cimala (KA) v tomtéž kole v kategorii EF se umístil na krásném 6. místě – opět úspěšný řešitel.

více…

Aktuálně, Olympiády a soutěže

Krajské kolo SOČ 2016

21 Dub , 2016

V pondělí 25. 4. 2016 proběhl na naší škole další ročník krajského kola soutěže Středoškolská odborná činnost.

Organizační data SOČ 2016 

více…

Olympiády a soutěže

FO – kategorie D

20 Dub , 2016

Ve školním kole fyzikální olympiády kategorie D se na 1. místě umístila Jana Valečková (QA) a postoupila do okresního kola v Uh. Hradišti.

Olympiády a soutěže

Krajské kolo soutěže v programování

13 Dub , 2016

První výsledky: Václav Jančařík opět zvítězil v KK kategorie web – CSS a postupuje do celostátního kola v řešení CSS a javascriptových aplikací.
V kategorii algoritmizace mládež obsadil 2. místo Jakub Pelc, 3. místo Jozef Hollý.
V kategorii algoritmizace žáci obsadil 3. místo Jakub Nevařil.
V kategorii MS Office obsadil 1. místo Matouš Cimala, 2. místo Jakub Svozil, 3. místo Matěj Novotný.
více…

Olympiády a soutěže

FO 2016 – okresní kolo výsledky

7 Dub , 2016 Gallery

Štěpán Matěk (TA) zvítězil v okresním kole fyzikální olympiády kat. F v Uherském Hradišti. Na 2. místě se umístil Ondřej Bochin (TA), Tomáš Pavelčík (TA) obsadil 4. místo z celkem 18 soutěžících.

více…

Olympiády a soutěže

KS Španělština – krajské kolo

5 Dub , 2016 Gallery

Konverzační  soutěž ve španělském jazyce – krajské kolo

Dne 22. března 2016 se na Gymnáziu J. A. Komenského konala Konverzační soutěž ve španělském jazyce na úrovni krajského kola.

více…

Olympiády a soutěže

BO 2016 – krajské kolo

4 Dub , 2016

V pátek 1. 4. proběhlo ve Zlíně krajské kolo Biologické olympiády kategorie A (tedy nejstarší). Skvělého úspěchu zde dosáhl Radek Vítek ze 4.B, který v konkurenci 23 účastníků zvítězil.

více…

Olympiády a soutěže

DO 2016 – krajské kolo

1 Dub , 2016

V úterý 22. 3. se v Kroměříži konalo krajské kolo Dějepisné olympiády. Tomáš Bráborec z TA zvítězil ziskem 102 bodů ze 110.

více…

MENU