Aktuálně, Olympiády a soutěže

Krajské kolo soutěže v programování 2019

26 Dub , 2019 Gallery

KK proběhlo 25.4.2019 opět na našem gymnáziu v oborech Programování (žáci a mládež), Tvorba webu, Mikrořadiče. Úspěchy našich: Programování žáci 2. místo Petr Kroča, Programování mládež 3. místo Radim Buráň, Tvorba webu 3. místo Jan Kapsa a Mikrořadiče 4. místo Tadeáš Kozub.

více…

Aktuálně, Olympiády a soutěže

Soutěž v prezentaci v angličtině SHOW – OFF

17 Dub , 2019 Gallery

Ve středu 17. dubna proběhla ve Zlíně na Fakultě humanitních studií UTB soutěž v prezentačních dovednostech v anglickém jazyce SHOW-OFF. Naši školu reprezentovali studenti Jan Kapsa a Jiří Daniel Trávníček, oba z 2. A. Jiří Daniel Trávníček prezentoval stavbu teleskopu PiKon a získal vynikající 2. místo. více…

Aktuálně, Olympiády a soutěže

Krajské kolo SOČ 2019

16 Dub , 2019 Gallery

Naše škola se stala nejúspěšnější školou Zlínského kraje v SOČ, v roce 2019 se uskutečnilo potřinácté krajské kolo, letos 23. 4. 2019. Ve svých oborech zvítězili Anna Hýsková a Jan Gajdošík. Veronika Hřibová byla ve svém oboru druhá.
Propozice >>

více…

Aktuálně, Olympiády a soutěže

Soutěž v argumentaci

16 Dub , 2019 Gallery

V pátek 5. 4. 2019 proběhla na Gymnáziu ve Zlíně soutěž v argumentaci.
více…

Aktuálně, Olympiády a soutěže

Krajské kolo AO GH – 2019

15 Dub , 2019

V krajském kole Astronomické olympiády kategorie GH v rámci Zlínského kraje máme poprvé v historii 5 úspěšných řešitelů. Balada Erik (PA) se umístil na krásném 6. místě, Kroča Petr (SA) na 7. místě, Práger Dominik (PA) byl 10., Bednařík Dominik (PA) 11. a Preč Jiří (PA) 13.

více…

Aktuálně, Olympiády a soutěže

Okresní kolo FO F 2019 – 1. Radim Kopunec

15 Dub , 2019

Výsledky okresního kola Fyzikální olympiády (celkem 22 soutěžících) v UH, naši celkem 3 soutěžící se umístili v první čtveřici:
1. Kopunec Radim (GJAK), 2. Man Vojtěch (GJAK), 4. Kuchař Jakub (GJAK).
více…

Aktuálně, Olympiády a soutěže

Okresní kolo BiO D 2019 – 2. Tereza Martišová

15 Dub , 2019

Dne 10. 4. 2019 se v Uherském Hradišti uskutečnilo okresní kolo Biologické olympiády kategorie D. Tereza Martišová z PA  vybojovala skvělé 2. místo a postupuje tak do krajského kola, v konkurenci 39 studentů získala 12. místo Sára Klonová ze SA.
více…

Aktuálně, Olympiády a soutěže

Krajské kolo biologické olympiády kategorie B

8 Dub , 2019

V pátek 5. 4. 2019 se na zlínské UTB konalo krajské kolo biologické olympiády kategorie B. Naše žačka Adriana Martinyová (2B) se ve velké konkurenci neztratila a vybojovala krásné 5. místo.
více…

Aktuálně, Olympiády a soutěže

Soutěž v programování 2019

28 Bře , 2019 Gallery

Okresní kolo 28. 3. 2019. První místo v kategorii WEB získal Jan Kapsa.
více…

Aktuálně, Olympiády a soutěže

Okresní kolo olympiády v angličtině

21 Úno , 2019

1. místo –  1. – 3. ročník – DAVID  STRNAD
2. místo – primy a sekundy – MAREK  DVOŘÁČEK
2. místo – tercie a kvarty – MAGDA BOBČÍKOVÁ
více…

Aktuálně, Olympiády a soutěže

Entropie vesmíru roste

18 Úno , 2019

Dne 15.2.2019 se pětičlenný tým ve složení Silvie Paprskářová (YA), Matouš Cimala (YA), Jakub Svozil (YA), Matěj Novotný (YA) a Matrix Svoboda (3B) zúčastnil mezinárodní soutěže Fyziklání v Praze. více…