Aktuálně

Testy na JŠ, kurz FCE 2015/2016

29 Čvn , 2015

Další termín 1. 9. 2015 od 15.00 hod
v učebně 412…

Aktuálně, Olympiády a soutěže

Krajské kolo SOČ

26 Čvn , 2015

Gymnázium Uherský Brod je nejúspěšnější školou Zlínského kraje přehlídky SOČ.

Soutěž organizuje RNDr. Drahoslav Viktorýn

V pondělí 27. 4. 2015 proběhlo na gymnáziu už podeváté krajské kolo přehlídky studentských prací Středoškolské odborné činnosti – SOČ. Letos se přehlídky zúčastnilo celkem 68 prací z 16 oborů a zapojilo se 86 soutěžících, protože některé práce obhajovaly vícečlenné týmy.…

Aktuálně

Nastupující první ročníky

23 Čvn , 2015

Informativní schůzka pro budoucí první ročníky a primy proběhne od 15 hodin v jídelně gymnázia (vchod od velkých schodů). Focení na ISIC karty bude od 14.15.

V úterý 23. 6. 2015 pro první ročníky
Ve středu 24. 6. 2015 pro primy

Aktuálně

Burza učebnic

23 Čvn , 2015

Ve středu 24. června 2015 se uskuteční na dvoře školy od 13 do 15 hodin burza učebnic.…

Aktuálně

Informace pro maturanty

22 Čvn , 2015

Protokoly o výsledcích společné části maturitní zkoušky jsou připraveny k vyzvednutí u paní Vrbové.…

Aktuálně

Startujeme!

25 Kvě , 2015

Tomáš Frenzl
Jozef Hollý
Václav Jančařík
Mgr. Roman Koutný
Zbyněk Lamačka
Ing. Igor Naď
Adam Šišpera
RNDr. Drahoslav Viktorýn
Jiří Vozár

Aktuálně

Už nás znají i v Pobřeží Slonoviny

7 Kvě , 2015

Dne 6. 5. 15 se vybraní členové řídicí skupiny Fairtrade GJAK vydali do hanácké metropole na setkání s pěstitelem fairtradového kakaa, Fortinem Bley.…

Aktuálně

Druhou květnovou sobotu v Brodě férově posnídaly desítky návštěvníků

2 Kvě , 2015

Několik desítek Broďanů se zúčastnilo jednoho z asi 130 pikniků na podporu fair trade v ČR, a to u Nám. 1. Máje. Férová snídaně je vlastně pro mnohé tradiční akce, probíhající u příležitosti oslav světového dne pro fair trade druhou květnovou sobotu.…

Aktuálně, Olympiády a soutěže

Výsledky – krajské kolo SOČ 2015

25 Dub , 2015

V pondělí 27. dubna 2015 se na naší škole uskutečnilo krajské kolo SOČ. Všichni naši studenti uspěli.
V kategorii 07 (zemědělství, potravinářství, …) obsadila Jana Zahradníková (3.B) 3. místo. V kategorii 08 (ochrana a tvorba životního prostředí) obsadila Markéta Mentzlová (3.B) 2. místo a zvítězil Matěj Adámek (KA). V kategorii 14 (pedagogika, psychologie, …) získala Michaela Vaškovicová (OB) 2. místo a zvítězila Karolína Slezáková (4.B). Gratulujeme a postupujícím do celostátního finále, které se uskuteční v červnu v Praze, držíme palce .…