Aktuálně

Program DofE jede dál

21 Úno , 2020  

DofE program na naší škole úspěšně pokračuje a navazuje tak na 3letou práci studentů, kterým se loni podařilo dosáhnout nejvyšší úrovně programu- zlatého ocenění. V letošním školním roce do bronzové úrovně vstoupilo 14 studentů z prvního a druhého ročníku.

Vytvořili dva týmy v tomto složení:

Chovanec Lukáš 2.B, Králík Michal 2.B, Mudráková Eliška 2.B, Dolanová Natálie 2.B, Kramářová Dominika 2.B, Tykalová Karolína 2.B, Klabačka Vítězslav 2.B, Kozelková Tereza 2.A, Janča Vít 2.A, Macháčková Vendula 2.A, Cihlářová Sabina XA, Horká Ráchel XA, Jana Hodicová 1.A, Petr Krchňáček SPŠ OA

Bronzová úroveň stále běží, každý účastník už plní pouze jednu zvolenou aktivitu, která bude splněna v dubnu 2020. V již dokončených činnostech v oblasti pohybu, dovednosti a dobrovolnictví se naši studenti věnovali aktivitám jako turistika, sbírání odpadků v přírodě, hra na bicí, folklórní tanec, hra na violoncello, orientační běh, fotbal, čtení, hra na akustickou kytaru, jízda na koni, společenský tanec, hra na kytaru, doučování pro charitu.

Děkujeme všem účastníkům za jejich píli a čas, který projektu věnují. Těšíme se na splnění cíle a blížící se cvičnou a ostrou expedici, na které se již pečlivě připravujeme.

Mgr. Milena Šišáková,
koordinátorka DofE

 

 

194