Aktuálně, Olympiády a soutěže

Celkové výsledky Bobříka

29 Lis , 2016  

Jakub Pelc získal nejvíce bodů ze všech postupujících studentů gymnázií ve Zlínském kraji
Postupující: Pelc Jakub, Výmola Jakub, Kateřina Jálová, Kamila Dolinská

1. Pelc Jakub, 2. Výmola Jakub, 3. Jálová Kateřina, 4. Dolinská Kamila; 1. Valčík Eric, 2. Žour Benedikt, 3. Buráň Radim, 4. Novotný Matěj, 5. Škubníková Tereza; 1. Cihlářová Sabina, 2. Čubík Viktor, 3. Horká Ráchel; 1. Kuchař Jakub, 2. Štursa Jakub, 3. Cimala Antonín, 4. Kovařík Adam, 5. Pospíšilová Karolína

Kategorie Senior (nad 100 bodů)

Pořadí Body Příjmení a jméno Třída
1. 212   Pelc Jakub YA
2. 188   Výmola Jakub YA
3. 161   Jálová Kateřina YA
4. 160   Dolinská Kamila OB
5. 141   Gregor Adam 4.A
6. 131   Kelíšková Barbora YA
7. 130   Vozár Jan YA
8. 125   Jurča Tomáš 4.A
9. 121   Žák Robin YA
10. 118   Lancůchová Karolína 4.A
11. 116   Halaxova Kristyna OB
12. 116   Stupňánková Veronika 3.B
13. 113   Koníčková Kateřina OB
14. 112   Čevelová Veronika 4.A
15. 112   Chvílová Ludmila YA
16. 105   Křižka Jakub 4.A
17. 103   Mimochodek Vojtěch 4.A
18. 103   Vycudilíková Andrea 4.B

 

Kategorie Junior (nad 100 bodů)

Pořadí Body Příjmení a jméno Třída
1. 224   Valčík Eric XA
2. 208   Žour Benedikt XA
3. 204   Buráň Radim XA
4. 204   Novotný Matěj QA
5. 204   Škubníková Tereza XA
6. 200   Mahdal Dominik QA
7. 200   Zábojníková Adéla 1.B
8. 189   Benková Simona 2.B
9. 184   Koudelková Lucie QA
10. 180   Adámek Matěj XA
11. 180   Valečková Jana XA
12. 178   Štefánková Adéla QA
13. 177   Cimala Matouš QA
14. 177   Kozub Tadeáš QA
15. 172   Vaculík Filip XA
16. 168   Bršlicová Karolína 2.B
17. 166   Franeková Eliška XA
18. 165   Kovařík Daniel QA
19. 165   Manová Alžběta XA
20. 160   Hustáková Magdaléna 2.B
21. 160   Martínek Ondřej XA
22. 157   Ďuricová Sandra 2.A
23. 157   Klon Dominik 1.B
24. 156   Bábíčková Veronika QA
25. 153   Dědková Kateřina 1.A
26. 152   Řezníčková; Tereza XA
27. 150   Zahálková Anna 2.A
28. 149   Zálešáková Romana XA
29. 148   Řihák Štěpán QA
30. 147   Lukešová Alžběta 1.A
31. 146   Andrýsek Jakub XA
32. 146   Hauerlandová Kristýna 1.A
33. 146   Máčala Vojtěch QA
34. 145   Mlčoch Michal 2.A
35. 145   Svozil Jakub QA
36. 144   Durďák Tomáš QA
37. 141   Daňková Edita 1.A
38. 140   Kubiš Matěj 2.A
39. 140   Rašková Michaela 2.B
40. 137   Tomková Nikola 2.B
41. 136   Hniličková Jana 1.B
42. 132   Hromčík Jakub XA
43. 132   Hýbl Petr 1.A
44. 131   Rybnikářová Lenka 1.B
45. 131   Tokoš Martin QA
46. 130   Lukášová Renata 1.A
47. 130   Macková Veronika 2.B
48. 130   Viceníková Monika 2.A
49. 129   Dvořák David 2.A
50. 128   Havlíková Kateřina 2.A
51. 128   Hrubčo Andrej XA
52. 128   Ridošková Pavlína 2.B
53. 127   Borýsek Daniel QA
54. 127   Popelkova Monika 2.A
55. 126   Harna Tomáš XA
56. 126   Jurásek Cyril 2.B
57. 125   Kachníková Kristina 1.B
58. 124   Goldmannová Terezie 1.B
59. 124   Kupec Filip 1.B
60. 123   Liška Radim 1.A
61. 122   Flekac Pavel 2.B
62. 122   Synčáková Jolana 1.B
63. 121   Výmolová Natálie 1.B
64. 120   Hýsková Anna 1.B
65. 120   Michalec Štěpán QA
66. 120   Náhlík Šimon-Petr 2.A
67. 120   Paprskářová Silvie QA
68. 120   Šrámková Sára QA
69. 117   Macháček Daniel 1.A
70. 117   Všetečková Kristýna 2.B
71. 116   Bigas Alexandr 1.A
72. 116   Chmura Jan 2.A
73. 116   Matyášová Kristýna 1.A
74. 116   Strnad David 1.B
75. 116   Žak Robert 1.B
76. 115   Hájek Tomáš XA
77. 113   Pavlacká Alžběta 2.B
78. 113   Vaškovic Marek XA
79. 113   Zemčík Patrik 1.A
80. 110   Beníčková Kateřina 1.A
81. 110   Řezníček Aleš 2.A
82. 109   Cahlová Tereza QA
83. 109   Michalcová Klára 1.A
84. 108   Červený Lukáš 1.B
85. 108   Husták Robin 1.B
86. 107   Bednařík Radek 2.B
87. 107   Čubíková Marie 1.A
88. 106   Beníček Martin XA
89. 106   Kučerová Hana 2.B
90. 106   Valčíková Markéta 1.B
91. 105   Dvořáková Dominika 2.A
92. 104   Juráková Jana XA
93. 104   Kreislová Natálie 2.A
94. 104   Pěrková Julie 1.B
95. 102   Kobsinek Ondřej 1.A
96. 102   Kovářová Kristýna 2.A
97. 101   Šlosárová Denisa 2.A
98. 101   Zámečník Josef 2.A
99. 100   Ježková Jana 2.A
100. 100   Kadlčková Gabriela 2.B
101. 100   Marečková Marika 2.B
102. 100   Penčáková Štěpánka 2.A
103. 100   Polehňa Josef 1.A

 

Kategorie Kadet (nad 100 bodů)

Pořadí Body Příjmení a jméno Třída
1. 240   Cihlářová Sabina TA
2. 240   Čubík Viktor TA
3. 240   Horká Ráchel TA
4. 228   Lukáš Vojtěch TA
5. 228   Plášek Karel TA
6. 220   Procházka Michal TA
7. 216   Bráborec Tomáš KA
8. 216   Macka Šimon TA
9. 212   Červenková Barbora TA
10. 208   Hofmannová Magdaléna TA
11. 208   Šlahorová Hana KA
12. 204   Hrabalík David KA
13. 204   Vystrčil David TA
14. 201   Nedělová Adéla TA
15. 200   Hulín Tom KA
16. 200   Juřička Jan KA
17. 200   Vystrčilová Romana KA
18. 198   Hrochová Kamila KA
19. 198   Kadlecová Šárka KA
20. 196   Švajda Marek TA
21. 192   Skyba Vojtěch TA
22. 189   Moravčíková Lucie TA
23. 184   Skalský Alexandr TA
24. 176   Nevařil Jakub TA
25. 176   Oliva Matyáš TA
26. 176   Šnajdarovä Annette KA
27. 172   Frühauf Dominik KA
28. 172   Popelková Julie TA
29. 172   Šustková Alexandra TA
30. 172   Velecká Viktorie TA
31. 166   Číž Albert T.A
32. 164   Šrámková Simona KA
33. 162   Hečová Anna TA
34. 161   Pavelčík Tomáš KA
35. 161   Zábojník Petr KA
36. 160   Vráblíková Kateřina KA
37. 156   Bochin Ondřej KA
38. 156   Matěk Štěpán KA
39. 156   Velecký Dalibor KA
40. 148   Hrubošová Zoe TA
41. 147   Šabršulová Valerie KA
42. 145   Málková Antonie KA
43. 140   Gazdíková Žaneta TA
44. 140   Kolouchová Zuzana KA
45. 137   Cábová Radka KA
46. 130   Matěj Pavel KA
47. 129   Cohlová Adriana TA
48. 126   Horňák Jonáš KA
49. 116   Horňák Tomáš KA
50. 116   Turčynová Soňa KA
51. 105   Kadlčíková Natálie KA
52. 100   Vestenická Ema TA

 

Kategorie Benjamín (nad 100 bodů)

Pořadí Body Příjmení a jméno Třída
1. 228   Kuchař Jakub PA
2. 208   Štursa Jakub SA
3. 192   Cimala Antonín SA
4. 192   Kovařík Adam SA
5. 189   Pospíšilová Karolína SA
6. 180   Svozilová Aneta PA
7. 176   Janíček Petr Šimon SA
8. 176   Jankůjová Sára SA
9. 176   Zlámal Jáchym SA
10. 174   Flekač Jakub PA
11. 172   Kozub Radim PA
12. 169   Šrámek Vojtěch SA
13. 168   Aubrechtova Antonie SA
14. 164   Čechová Adéla SA
15. 157   Bobčíková Magda SA
16. 157   Tlachová Adéla PA
17. 156   Hradil Jan SA
18. 156   Králík Tomáš PA
19. 153   Kopunec Radim PA
20. 145   Hauerland Adam SA
21. 144   Doležálek Tomáš PA
22. 144   Horňáková Lucie PA
23. 144   Semelová Natálie PA
24. 144   Tambor Matěj SA
25. 140   Holeš Daniel PA
26. 140   Prajzová Karolína PA
27. 140   Starý Martin SA
28. 140   Zámečník Jan PA
29. 136   Hýbl Michal SA
30. 136   Kučera David PA
31. 132   Josefík Adam PA
32. 130   Varmužová Nikola SA
33. 129   Soukeníková Adéla SA
34. 128   Běťák Michal PA
35. 128   Součková Patricie SA
36. 128   Všetečková Adéla PA
37. 125   Kráčmarová Michaela SA
38. 124   Býmová Tanita SA
39. 114   Burlak Tomáš SA
40. 112   Jurák Michal SA
41. 112   Kučerová Zuzana SA
42. 109   Šišperová Viktorie PA
43. 108   Foltýnová Tereza SA
44. 108   Mácha Leoš SA
45. 108   Petrášová Zuzana PA
46. 106   Šustková Adéla SA

Výsledky zpracoval RNDr. Drahoslav Viktorýn

367 (by Google API)

Comments are closed.