GJAK - BURZA ŠKOL 27.11.2014 GJAK - AKTUÁLNĚ (VÍCE->)

DEN OTEVŘENÝCH
DVEŘÍ

PÁTEK 20. ÚNORA 2015
13.00 - 17.00

Přípravné kurzy k přijímacím zkouškám z českého jazyka a matematiky

Naše gymnázium nabízí žákům 5. a 9. tříd ZŠ, kteří se budou hlásit ke studiu na naší škole, přípravné kurzy k přijímacím zkouškám z ČJ a MA. Z pohledu žáka se jedná celkem o 8 vyučovacích hodin, z toho 4 vyučovací hodiny jsou zaměřené na ČJ a 4 vyučovací hodiny na MA, tyto vyučovací hodiny jsou rozdělené do tří setkání (termínů). Kurzy budou probíhat ZDARMA vždy ve středu od 14.45 do 17.00 hodin ve třech termínech: 18. 2., 25. 2. a 4. 3. 2015 (žák přijde celkem 3krát).

Přípravné kurzy budou zaměřeny na seznámení se s testy, typy testových úloh a možnými strategiemi při jejich řešení. Žáci se rovněž seznámí s prostředím, v němž budou probíhat zkoušky v dubnu.
Pro zařazení do kurzů je nutné se přihlásit do 12. 2. 2015 na adrese: ivana.vrbova@gjak.cz.

V přihlášce uveďte jméno a příjmení žáka a zda se hlásí na osmileté gymnázium (žáci 5. tříd) či čtyřleté gymnázium (žáci 9. tříd)
OCENĚNÍ NEJLEPŠÍCH... GJAK - FAIRTRADE
OLYMPIÁDY A SPORTOVNÍ
SOUTĚŽE
E-LEARNING MOODLE
Internetové výukové prostředí GJAK

FOTOGALERIE GJAK
 

Mezinárodní konference studentů v Berlíně
GLOMUN 2015
Osm studentů naší školy zastupovalo Českou republiku na mezinárodní konferenci MUN v Berlíně organizované naší partnerskou školou Bertha von Suttner.
Přes 100 účastníků z 10 evropských zemí se zde sešlo, aby se pokusili očima politiků vyřešit problémy nestabilních zemí ve světě. Letošním tématem byl aktuálně problém uprchlíků.
Jednání probíhají v high level English... více

FOTOGALERIE
13.2. se koná na MFF UK v Praze FYKOSí Fyziklání

Již 9. ročník soutěže až 5členných týmů středoškoláků, kteří se zajímají o matematiku a fyziku. Jejich úlohou bude v daném časovém limitu získat za řešení úloh co nejvíce bodů. Podrobnosti a dobrovolné přihlašování na fyziklani.cz. Mimochodem funguje i fyzikalni.cz :)

Naši školu budou reprezentovat
Tomáš Frenzl, Jozef Hollý, Václav Jančařík, Jiří Vozár a Jakub Píška
Debrujárský Mikuláš a Den otevřených dveří
v Uherském Brodě
5. 12. 2014
V letošním roce vyšel Den otevřených dveří na Gymnáziu v Uherském Brodě právě na den, kdy chodívá debrujárská Mikulášská družina. Takže dopoledne debrujáři předváděli pokusy dětem v nižším gymnáziu a odpoledne návštěvníkům školy...více
Článek na www.debrujar.cz

FOTOGALERIE
Sportovně - jazykový pobyt Gymnázia Uherský Brod v Netzschkau a Limbachu
23. - 29. 11. 2014

Debrujáři z Gymnázia v Uherském Brodě přijali nabídku od německých pořadatelů na týdenní sportovně-jazykový pobyt žáků sekundy a kvarty na konci listopadu. Pobývali jsme na školách v přírodě v Netzschkau a Limbachu spolu s dětmi z Reichenbachu... více
Článek na www.debrujar.cz

FOTOGALERIE
ASP.NET Copyright © 2007-2014 Gymnázium J. A. K. Uh. Brod | Mapa stránek | Ready made, Poskytnutí sídla | webmaster | rss verze | Analytics